Trzech uczniów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2020 w kategorii Beniamin. Są to: Paweł Rudyk (klasa VB), Szymon Dawidowicz i Miłosz Mokrzycki (klasa VIA).

Konkurs odbył się w dwóch turach (próbny i rzeczywisty) nietypowo, bo zdalnie na platformie dzwonek.pl. Przebiegał od wtorku (02.06) do piątku (05.06). Wzięło w nim udział 16 osób z naszej szkoły (wzrost o 1 osobę w stosunku do roku ubiegłego). Gratulujemy wyróżnionym i opiekunowi p. Jolancie Zinko.