foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej

Do 10 czerwca możemy głosować na piosenkę Franciszka Machnowskiego, który bierze udział w międzynarodowym internetowym konkursie piosenki w Bułgarii.

Z uwagi na obecną sytuację festiwal zmienił formułę i odbywa się online. Chęć rywalizacji zgłosiło 250 uczestników z 20 krajów.
Franek potrzebuje naszych głosów, gdyż w tegorocznej edycji wyjątkowo jurorami są internauci - użytkownicy facebooka. Na piosenkę naszego kolegi („Papuga z dziobem na kłódkę”) można głosować do 10 czerwca, lajkując utwór (ważne, aby uczynić to tylko 1 RAZ, w przeciwnym razie nasz głos zostanie anulowany). Organizator Karnolsky Art Center w Bułgarii ogłosi zwycięzców do końca czerwca.


Posłuchaj utworu i głosuj na Frania:
link do piosenki -POSŁUCHAJ


Utalentowany ośmiolatek śpiewa od dwóch lat. Rozwija swój talent wokalny, uczestnicząc w zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Ma za sobą sukcesy muzyczne: zajął III miejsce (w kategorii: solista do lat 7) w czasie 31. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku oraz III miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Morągu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!

2020 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved