W niedzielę 8 września wzięliśmy udział w Dożynkach Gminnych.

Nasza szkoła przygotowała stoisko promocyjne ze słodkościami i bigosem. Wsparliśmy w ten sposób Samorząd Uczniowski. Namiot był pięknie udekorowany tegorocznymi zbiorami z pól i ogrodów. Dojrzałe kiście winogron, pękate dynie i kabaczki, złociste kwiaty słonecznika w towarzystwie intensywnie pachnącej bazylii. Można było także obejrzeć tablicę informacyjną „Nasze pasje”, na której opisaliśmy wydarzenia minionego roku szkolnego oraz przedstawiliśmy sukcesy w różnych dziedzinach.

Wszystko wyszło na 6 z plusem. Prawie wszystko... Nie dopisała pogoda:(