Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami etapu powiatowego konkursu ,, Młodzież zapobiega pożarom".
W kategorii klas 1-4
I miejsce Dawid Kłujszo
III miejsce Maria Skorupa
W kategorii klas 5-8
III miejsce Radosław Piotrkowski
Gratulujemy i trzymamy kciuki za Dawida, który będzie sprawdzal swoją wiedzę na temat straży pożarnej w etapie wojewódzkim.