

We wtorek 17 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I etapie V Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.
Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa to konkurs, który pozwala wykazać się pogłębioną wiedzą ekologiczną. W każdym z etapów uczestnicy odpowiadają online na 40 pytań dotyczących m.in. smogu, źródeł zanieczyszczeń powietrza, ich skutków oraz działań na rzecz ochrony klimatu.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy! /Organizatorzy - J. Panasiuk, A.Sęk/